Jesteśmy zespołem ludzi których łączy pasja do aplikacji. Nasze indywidualne a
także zespołowe zlecenia pozwoliły nam na stworzenie WRAPTEAM.
Doświadczenie, fantazja, dokładność, terminowość to tylko kilka z cech jakie charakteryzują
nasz zespół.
Wiele indywidualnych a także grupowych osiągnięć jakie ma nasz Team, daje naszym
potencjalnym Partnerom, Klientom biznesowym pewność najwyższej jakości wykonania
zlecenia.
Nie bez znaczenia jest również to iż każdy z Nas jest certyfikowanym aplikatorem globalnej
marki jaką jest 3M. To pozwala na rzetelne i zgodne ze sztuką wykonanie każdego zlecenia.
Pracujemy według najwyższych standardów i tym samym gwarantujemy najwyższą jakość.
Zapraszamy do współpracy !
WRAPTEAM.PL
AREK - aplikator z ponad 30 letnim doświadczeniem, dzięki któremu opracowanie najlepszego systemu pracy oraz dobór właściwych materiałów pozwala na zachowanie najwyższej jakości wykonanej usługi z gwarancją terminowego wykonania. Bezkompromisowy ale jednocześnie pragmatyczny i perfekcyjny w swoim działaniu. Finalista wielu edycji konkursów z serii WrapitRING !
MARIUSZ - aplikator z wielkimi umiejętnościami, które doprowadziły go do finałów mistrzostw świata. Ponadto zwycięzca konkursów z serii WrapitRING ! Kwalifikacje i doświadczenie zdobyte przez lata pracy pozwalają przypisać mu tytuł Mistrza.
BARTEK - aplikator z wielkim doświadczeniem cechujący się  wręcz niespotykaną kreatywnością. Potrafi z klasycznych rodzajów folii, laminatów stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Człowiek z artystycznym podejściem do każdego projektu. Miłośnik gór i wspinaczki, co z pewnością ma znaczący wpływ na świeżość jego spojrzenia.
KAROL - aplikator dla którego każde zlecenie jest wyzwaniem i przygodą. Bez względu czy jest to statek wycieczkowy czy samochód flotowy zawsze zwraca uwagę na detale. Radość z aplikacji napędza go do dalszego rozwoju i doskonalenia warsztatu.